4.10.2006

"...Yani aslında sanılanın aksine yalnız değil, bilakisim. Sadece zaman zaman şımarıp, hepimiz gibi yalnızlığımızla yüceltebiliyoruz kendimizi. Bu oyuna gele de biliyoruz katır kadar olduğumuz halde. Ve bu da normal belki. Yalnız yalnız, bütün meczup hissiyatımızla dolaşırken bir gün yolda işte 'O' aşkla karşılaşacağımızın umududur bu; kim bilir... O'nu aramanın sınırsız lüksüne sahip insanlarız. Ya sahip olamayanlar? ...Ve maalesef zaten yalnızlığı yaratan da bu serkeş saygısızlık. Tavrını koyamama." Ayça Şen Başkan

5 yorum:

nedirderdin dedi ki...

Etrafın bazen o kadar karanlık olur ki, gözlerini yumduğunda aydınlanırsın. Bi dene, zifiri karanlıkta gözlerini yum. Geçenlerde fark ettiydim.

nedirderdin dedi ki...

Bu arada fotoğraf Wushashcha linden çıkmış sanırım, süpperr.(2p ve 2r ile)

nedirderdin dedi ki...

Okların arasında ki beyazlıklar kuş pislikleri mi?

agiraksak dedi ki...

Hayır efendim. Kimseden çıkmadı kendim bizzat çektim. Adı geçen şahnı ne tanırım ne de kendisiyle herhangi bir ortamda görülmüşlüğüm vardır. Ayrıca konu ile ilgili Beatles-Strawberry Fields Forever isimli uhrevi şarkıyı dinlemenizi tavsiye ediyorum. Evet bi de kendileri gübre.

nedirderdin dedi ki...

http://www.circassiancanada.com/tr/sanat/jabagh_wushashcha/maikop/kent_01.htm böyle kent fotoğrafları çeken bi adamcağız bu. Gerçi sizin fotonuz daha bi güzel duruyo bu adamın fotolarından. Bu arada nickinin nasıl doğduğunu sormama gerek kalmadı, şarkı için teşekkürler.