7.19.2006

papa don't preach

umut dolu bir hayat bekliyor sanıyordum bu yenilenmiş türkiye sezonumda. ama hiçbişey öyle değil imiş. zaten hiçbişeyin beklendiği gibi olmayacağını uçak yere sürttürdüğü zaman türk menşevli kardeşlerimizin el çırpmasından anlamalıydım. altı ayda muasır medeniyetler seviyesine gelmeyi beklemiyordum ama... bişeyler işte. bohçamı toplayıp sudan'a gitmek iç savaşlarına beyaz bayrak sallayarak katılmak istiyorum. insan ideallerinden çok küçük olunca bir anahtar-kilit ilişiksizliği vuku buluyor. hafif kadınlar gibi "bu hayatı ben seçmedim tamam mı?" demek istiyorum. baba-ı alinin egolarını ben tatmin etmek istemedim. ben istemedim böyle olsun. yoruldum artık. ben kendi hayatımı yaşarken başkalarının benim hayatım üzerinden prim yapma sevdalarını anlamıyorum. ya bu benim kendi hayatım yahu. niye beyninizin masturbatik sıvılarınızı dimağıma boşaltıyorsunuz. çocuğuma bunları yaşatmayacağım na şuraya yazıyorum-nereye nereye?-. ben istiyorum ki içinde kompülsif geçen bir sinir hastalığından yatırsınlar beni bi düşünen adam bi sıçan adam bi örümcek adam ne bileyim hiç olmadı napolyon olayım. insanlardan korkuyorum. bunu daha önceki noter vekili nihat beyanlarımda da belirtiğim üzre. insanlarla iletişirken üzerime bir kondom geçiriyorum. daha sonra üzüntülere gebe kalmasın diye yaşantım. of ağıraksak yapma böyle. bak filistin olsun neblim dünyanın binbir köşesi yaz köşesi kış köşeşi. ama olmuyor işte. ille de bencil zencilik. hamiş: yaz kızım. hayatının top on kısmında köklü değişiklikler yapılacak-aragaz-.

1 yorum:

nedirderdin dedi ki...

Bekleyip göreceğiz. Aynı dertten muzdarip o kadar çok insan yavrusu var ki etrafımızda. Bi taraf -ki bunlar yaşça büyük, biraz daha heykeltraşlıktan hoşlanıyolar- bi başka taraf -ki bunlar yaşça ufak, biraz daha mantıklı düşünüyolar-. Bi yerde düğüm çözülecek. Daha 2 ile başlayan sayılara yeni geldik. Pipimize su geleli bi kaç sene oldu -rüşdle ne alakası olduğunu hala anlayabilmiş değilim gerçi ama gene de fiziksel bi meta, kendinden bi tane yapabilme kapasitesine kavuşuyosun yaaa-
Konuyla ilgili benim uyguladığım yöntem çok bilindik. Herşeylerine ok diyorum. Yapmayacak olsam bile -herşey başüstüme- Çok ajite edilirsem duyguları sömürüyorum. Bi şekilde ayaklarımı yere daha iyi yerleştirmek için onların kucaklarından inerken onlardan güç almam çok mantıklı ama onlar benim ayaklarımı illa ki şuraya koymamı istiyolarsa -tamam- diyorum yere değeceği anda yerini değiştiriyorum. Doğruysa zaten bişey denmiyor. Yanlışsa boku yiyom :)Anaaa ne anlatmaya başladım. En iyisi geniş bi zamanda münazara edek bu nsan hallerini :) Yoksa birazdan kendimi Güzin abla gibi hissedeceğim. Bu arada vefat etmiş " Allah rahmet eylesin." Gördün mü evladım bize kötü davrananlara bile iyi davranıyorum. Örnek allll.